Základní MARC ISBD

Deník malého poseroutky. Výprava za teplem / Jeff Kinney ; z anglického originálu Diary of a wimpy kid: the getaway ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Kinney, Jeff, 1971-.
Přispěvatel(é): Volhejnová, Veronika, 1962-.
Typ materiálu: TextTextZ cyklu: Deník malého poseroutky, 12 partVydavatel: V Praze : CooBoo, 2017Vydání: 1. vydání.Popis: 217 stran : ilustrace ; 22 cm.Typ obsahu: text | statický obraz Typ média: bez média Typ nosiče: svazekISBN: 9788075444592.Další název: Výprava za teplem.Unifikované názvy: Getaway. Česky Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Blíží se Vánoce a Heffleyovi se rozhodli, že před zimou a svátečním stresem utečou na tropický ostrov, trochu si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Jenže brzy zjistí, že to tu nebude zase takový ráj. Rodinnou pohodu vytrvale kazí spáleniny od slunce, žaludeční potíže a jedovatí pavouci. Podaří se dovolenou nějak zachránit?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód
Knihy Knihy Častolovice
Dětské
Beletrie pro dospělé Vypůjčeno 15.03.2020 441940000744

Blíží se Vánoce a Heffleyovi se rozhodli, že před zimou a svátečním stresem utečou na tropický ostrov, trochu si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Jenže brzy zjistí, že to tu nebude zase takový ráj. Rodinnou pohodu vytrvale kazí spáleniny od slunce, žaludeční potíže a jedovatí pavouci. Podaří se dovolenou nějak zachránit?

Pro děti od 10 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha