Základní MARC ISBD

Maxovy trable. Kniha první, Zamčený ve školní skříňce / Rachel Renée Russellová s Nikki Russellovou a Erin Russellovou ; přeložila Veronika Volhejnová

Od: Russell, Rachel Renee.
Přispěvatel(é): Russell, Nikki | Russell, Erin | Volhejnová, Veronika, 1962-.
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Mladá fronta, 2017Vydání: První vydání.Popis: 302 stran : ilustrace ; 21 cm.Typ obsahu: text Typ média: bez média Typ nosiče: svazekISBN: 9788020444752.Další název: Zamčený ve školní skříňce.Unifikované názvy: Locker hero. Česky Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro dětiSouhrn: Co byste udělali, kdyby si na vás ve škole zasedl starší a mnohem větší kluk? Postěžovali byste si rodičům? Jenže právě tohle Max udělat nemůže, protože při první zmínce o šikaně by ho ze školy zase vzali a další rok domácího vzdělávání s babičkou - učitelkou mateřské školky - už by vážně nepřežil. Jenže když se ocitne na začátku prodlouženého víkendu zamčený ve vlastní školní skříňce, začne mu i "spinknutí po obídku" připadat jako ráj! A to ještě netuší, že když se nakonec ze skříňky dostane, čeká ho něco ještě mnohem horšího... Nakladatelská anotace.Souhrn: Humorné deníkové zápisky Maxe Drolla. Třídní gauner zamkne Maxe v pátek do školní skříňky. První díl řady pro starší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Dětské
Beletrie pro mládež Dostupné

Přeloženo z angličtiny

Co byste udělali, kdyby si na vás ve škole zasedl starší a mnohem větší kluk? Postěžovali byste si rodičům? Jenže právě tohle Max udělat nemůže, protože při první zmínce o šikaně by ho ze školy zase vzali a další rok domácího vzdělávání s babičkou - učitelkou mateřské školky - už by vážně nepřežil. Jenže když se ocitne na začátku prodlouženého víkendu zamčený ve vlastní školní skříňce, začne mu i "spinknutí po obídku" připadat jako ráj! A to ještě netuší, že když se nakonec ze skříňky dostane, čeká ho něco ještě mnohem horšího... Nakladatelská anotace.

Humorné deníkové zápisky Maxe Drolla. Třídní gauner zamkne Maxe v pátek do školní skříňky. První díl řady pro starší děti.

Pro děti od 9 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha