Základní MARC ISBD

Deník malého poseroutky. Všechna sláva... / Jeff Kinney ; z anglického originálu Diary of a Wimpy Kid: Double Down ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Kinney Jeff, Jeff, Kinney, 1971-, 1971- [aut].
Přispěvatel(é): Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Albatros, 2017Vydání: 1. vydání.Popis: 217 stran : ilustrace.ISBN: 978-80-7544-314-4.Další název: Všechna sláva Další variantní název.Unifikované názvy: Diary of a Wimpy Kid: Double Down Předmětová hesla: humor deníky dospívání dobrodružné příběhyRozsah a obsah: Na Grega toho začíná být trochu moc. Jediné, co mu doopravdy jde, jsou videohry, jenže rodiče trvají na tom, že by si měl rozšiřovat obzory a dělat taky něco jiného. Když Greg najde ve sklepě starou kameru, má konečně v ruce důkaz svého nezměrného talentu, a hned začne spřádat plány na hororový film. Čeká ho bohatství a velká sláva. Ale je to chytrý plán? Nebo si jím jen přidělá starosti a ukáže se, že všechna sláva je vážně jen polní tráva?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M/2 (Prohlédnout regál) Odepsáno

Na Grega toho začíná být trochu moc. Jediné, co mu doopravdy jde, jsou videohry, jenže rodiče trvají na tom, že by si měl rozšiřovat obzory a dělat taky něco jiného. Když Greg najde ve sklepě starou kameru, má konečně v ruce důkaz svého nezměrného talentu, a hned začne spřádat plány na hororový film. Čeká ho bohatství a velká sláva. Ale je to chytrý plán? Nebo si jím jen přidělá starosti a ukáže se, že všechna sláva je vážně jen polní tráva?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha