Základní MARC ISBD

Deník malého poseroutky 6. Ponorková nemoc. Ponorková nemoc / Jeff Kinney ; z anglického originálu Diary of Wimpy Kid: Cabin Fever přeložila Veronika Volhejnová

Od: Kinney Jeff, Jeff, Kinney, 1971-, 1971- [aut].
Přispěvatel(é): Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Albatros Media, 2012Vydání: 1. vydání tohoto souboru.Popis: 217 stran : il.ilustrace (všechny druhy).ISBN: 978-80-7447-164-3.Další název: Zápisky Grega Heffleyho Další variantní název | Rodrick je king Další variantní název | Poslední kapka Další variantní název | Psí život Další variantní název | Ošklivá pravda Další variantní název | Ponorková nemoc Další variantní název.Předmětová hesla: humor literatura pro děti deníkyRozsah a obsah: Greg Heffley má fakt problém. Školní majetek byl poškozen a on je hlavním podezřelým. Ale nejšílenější na tom je, že je nevinný. Nebo aspoň skoro.Dopadení se blíží, ale pak znenadání udeří sněhová bouře a celá rodina Heffleyů je uvězněna v domě. Greg ví, že hned jak sníh roztaje, bude muset čelit nepříjemnostem. Může ale být horší trest, než uvíznout na celé svátky bez cesty ven se svou rodinou?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Vypůjčeno 17.08.2019

1. Zápisky Grega Heffleyho, 2. Rodrick je king, 3. Poslední kapka, 4. Psí život, 5. Ošklivá pravda, 6. Ponorková nemoc

Greg Heffley má fakt problém. Školní majetek byl poškozen a on je hlavním podezřelým. Ale nejšílenější na tom je, že je nevinný. Nebo aspoň skoro.Dopadení se blíží, ale pak znenadání udeří sněhová bouře a celá rodina Heffleyů je uvězněna v domě. Greg ví, že hned jak sníh roztaje, bude muset čelit nepříjemnostem. Může ale být horší trest, než uvíznout na celé svátky bez cesty ven se svou rodinou?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha