Základní MARC ISBD

Roztomilé malé lhářky = VRAŽEDNÉ : Nikdy nevěřte krásné dívce s ošklivým tajemstvím... / Sara Shepardová ; Z anglického originálu Pretty Little Liars přeložila Anna Školníková. 6

Od: Shepard, Sara, 1977- [aut].
Přispěvatel(é): Školníková, Anna [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : BB art, 2013Vydání: První vydání v českém jazyce.Popis: 253 stran ; 21 cm.ISBN: 978-80-7461-372-2 :.Další název: Vražedné Další variantní název | Roztomilé malé lhářky Další variantní název.Předmětová hesla: americká literatura romány thrillery dívky tajemstvíRozsah a obsah: Šestá kniha série Roztomilé malé lhářky (volně navazuje na romány "Roztomilé malé lhářky", "Roztomilé malé lhářky: Nevinné", "Roztomilé malé lhářky: Dokonalé", "Roztomilé malé lhářky: Neuvěřitelné" a "Roztomilé malé lhářky: Hříšné"). Pennsylvánský Rosewood se jeví jako dokonalé místo, jenže první dojem může klamat. stejně jako čtveřice místních krasavic. Hanna se rozhodla ovládnout zdejší mládež a začíná u krásného druháka. Aria pátrá v přítelově minulosti. Spencer se odcizuje s vlastní rodinou. Nevinná malá Emily naopak vůbec neví, co chce. Snad se domnívaly, že s uvězněním Alisonina vraha a odhalením totožnosti vyděračky A se do jejich života vrátí klid. Měly by se mít na pozoru, protože ve městě řádí její nástupce a teplota nebezpečně stoupá... Osudy hrdinek můžete sledovat i na televizních obrazovkách v sérii Prolhané krásky.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M (Prohlédnout regál) Dostupné

Přeloženo z angličtiny

Podnázev na přebalu: Nikdy nevěřte krásné dívce s ošklivým tajemstvím--

Původně vydáno: New York : HarperTeen, c2009

Šestá kniha série Roztomilé malé lhářky (volně navazuje na romány "Roztomilé malé lhářky", "Roztomilé malé lhářky: Nevinné", "Roztomilé malé lhářky: Dokonalé", "Roztomilé malé lhářky: Neuvěřitelné" a "Roztomilé malé lhářky: Hříšné"). Pennsylvánský Rosewood se jeví jako dokonalé místo, jenže první dojem může klamat. stejně jako čtveřice místních krasavic. Hanna se rozhodla ovládnout zdejší mládež a začíná u krásného druháka. Aria pátrá v přítelově minulosti. Spencer se odcizuje s vlastní rodinou. Nevinná malá Emily naopak vůbec neví, co chce. Snad se domnívaly, že s uvězněním Alisonina vraha a odhalením totožnosti vyděračky A se do jejich života vrátí klid. Měly by se mít na pozoru, protože ve městě řádí její nástupce a teplota nebezpečně stoupá... Osudy hrdinek můžete sledovat i na televizních obrazovkách v sérii Prolhané krásky.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha