Základní MARC ISBD

Cena mého života / Tina Okpara & Cyril Guinet ; z francouzského originálu Ma vie a un prix ... přeložila Hana Polívková

Od: Okpara, Tina, 1987- [aut].
Přispěvatel(é): Guinet, Cyril [aut] | Polívková, Hana [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Klokan: Vydavatel: Frýdek - Místek : Alpress, 2011Vydání: Vydání první.Popis: 210 stran.ISBN: 978-80-7362-872-7 :.Předmětová hesla: autobiografické romány příběhy zneužívání dětí týrané děti Francie novodobé otroctví o ženách Nigérie skutečnostiRozsah a obsah: Tina se narodila na chudém předměstí bývalé nigerijské metropole. Maminka jí umřela při porodu dalšího sourozence a s novou macechou si nepadly do oka. Dívka sní o tom, že uteče z domu, a její přání se v podstatě splní, když ji otec jako dvanáctiletou prodá slavnému fotbalovému hráči do Paříže. Tina nemůže tušit, že tím se jí otevírá cesta do pekel.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Tina se narodila na chudém předměstí bývalé nigerijské metropole. Maminka jí umřela při porodu dalšího sourozence a s novou macechou si nepadly do oka. Dívka sní o tom, že uteče z domu, a její přání se v podstatě splní, když ji otec jako dvanáctiletou prodá slavnému fotbalovému hráči do Paříže. Tina nemůže tušit, že tím se jí otevírá cesta do pekel.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha