Základní MARC ISBD

Unesena stínem : Druhá část série Cassie Palmerová / Karen Chance ; Český překlad © 2012 Martin König ; Přebal a vazba © 2012 Ricardo a Baronet

Od: Chance, Karen [aut].
Přispěvatel(é): König, Martin [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Baronet, 2012Vydání: Vydání první.Popis: 380 stran.ISBN: 978-80-7384-599-5.Další název: Cassie Palmerová Další variantní název | Dotkni se temnoty Další variantní název | Cassie Palmerová Další variantní název.Předmětová hesla: fantasy romány romantická fantasy Cassie Palmerová upíři duchové americká literaturaRozsah a obsah: Jasnovidka Cassie Palmerová zdědila nové magické schopnosti. Přináší to s sebou ale velkou odpovědnost, kterou by raději neměla. Najednou je z ní nejžádanější dívka ve městě, jak se ji celá řada upírů, duchů a mágů snaží přesvědčit, přinutit nebo svést, aby se přidala na jejich stranu - a s ní i její magie. Jeden z upírských mistrů se však předtím, než na ni vznese svůj nárok, ani nezeptá, co Cassie chce. Nechal vytvořit kouzlo, které ji k němu váže, ona ale neví, jestli to, co k němu cítí, je skutečné - nebo zda si to jen představuje.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Přeloženo z angličtiny

Jasnovidka Cassie Palmerová zdědila nové magické schopnosti. Přináší to s sebou ale velkou odpovědnost, kterou by raději neměla. Najednou je z ní nejžádanější dívka ve městě, jak se ji celá řada upírů, duchů a mágů snaží přesvědčit, přinutit nebo svést, aby se přidala na jejich stranu - a s ní i její magie. Jeden z upírských mistrů se však předtím, než na ni vznese svůj nárok, ani nezeptá, co Cassie chce. Nechal vytvořit kouzlo, které ji k němu váže, ona ale neví, jestli to, co k němu cítí, je skutečné - nebo zda si to jen představuje.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha