Základní MARC ISBD

Sluneční znamení / Linda Goodman ; Z anglického originálu Sun Signs přeložila Lenka Studničková

Od: Goodman, Linda, 1925-1995 [aut].
Přispěvatel(é): Studničková, Lenka [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Knižní klub, PRAGMA 1994Vydání: 1. vydání.Popis: 529 stran ; 20 cm.ISBN: 80-7176-076-5 :.Předmětová hesla: astrologie horoskopy zvěrokruhRozsah a obsah: Astrologický průvodce Sluneční znamení vám dovolí poznat skutečnou povahu lidí, kteří vás obklopují. Z tohoto světového bestselleru se dozvíte vše, co vás zajímá. Jaký je doopravdy váš přítel? Vzala si vás vaše manželka jen pro peníze? Jak si máte udržet manžela? Kdy je nejlepší doba požádat svého šéfa o zvýšení platu, svou vyvolenou o ruku a švagra o půjčku?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Naučná pro dospělé 133 (Prohlédnout regál) Dostupné

Astrologický průvodce Sluneční znamení vám dovolí poznat skutečnou povahu lidí, kteří vás obklopují. Z tohoto světového bestselleru se dozvíte vše, co vás zajímá. Jaký je doopravdy váš přítel? Vzala si vás vaše manželka jen pro peníze? Jak si máte udržet manžela? Kdy je nejlepší doba požádat svého šéfa o zvýšení platu, svou vyvolenou o ruku a švagra o půjčku?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha