Základní MARC ISBD

Nevěsty bez ženichů / Adele Parks ; z anglického originálu Spare brides ... přeložila Dita Kelbelová

Od: Parks, Adele, 1969- [aut].
Přispěvatel(é): Kelbelová, Dita [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Ostrava : Domino, 2015Vydání: Vydání první.Popis: 534 stran ; 21 cm.ISBN: 978-80-7498-094-7.Unifikované názvy: Spare brides. Česky Předmětová hesla: anglická literatura první světová válka sociální aspekty singles válečné vdovy Velká Británie 1920Žánr/Forma: romány pro ženy | anglické rományRozsah a obsah: Nový rok 1920. Před lidmi se prostírá celé desetiletí plné příslibů. Při pozornějším pohledu ale vidíme celou generaci můžu a žen, kteří už nikdy nebudou stejné jako dřív. Být vdaná ještě stále platí za společenskou nutnost, ale protože spousta mužů padla ve válce, je potencionálních ženichů nedostatek.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Nový rok 1920. Před lidmi se prostírá celé desetiletí plné příslibů. Při pozornějším pohledu ale vidíme celou generaci můžu a žen, kteří už nikdy nebudou stejné jako dřív. Být vdaná ještě stále platí za společenskou nutnost, ale protože spousta mužů padla ve válce, je potencionálních ženichů nedostatek.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha