Základní MARC ISBD

V hnízdě kolibříka : Erotický román / Ana M

Od: Ana M, 1980- [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Klokan (Alpress: Vydavatel: Frýdek-Místek : Alpress, 2013Vydání: Vydání první.Popis: 302 stran ; 21 cm.ISBN: 978-80-7466-278-2.Žánr/Forma: české romány | erotické rományRozsah a obsah: Karolína má dvě zdravé děti, milujícího muže a společně vybudovanou vysněnou firmu. Co víc by si mohla ještě přát? To nečekaně zjistí, když bez varování spadne do víru vášně a prožije nezapomenutelnou noc - s cizím mužem! Poprvé vnímá rozkoš z milování, najednou nemusí nic předstírat, a má jediné přání, odhalovat zapovězená tajemství tělesných slastí.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Karolína má dvě zdravé děti, milujícího muže a společně vybudovanou vysněnou firmu. Co víc by si mohla ještě přát? To nečekaně zjistí, když bez varování spadne do víru vášně a prožije nezapomenutelnou noc - s cizím mužem! Poprvé vnímá rozkoš z milování, najednou nemusí nic předstírat, a má jediné přání, odhalovat zapovězená tajemství tělesných slastí.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha