Základní MARC ISBD

Spoutaná křídla : byla jsem nevinná, byla jsem týraná - cesta do pekla a zpátky / Tanjas Darke ; [z anglického originálu FLIGHT OF THE DANCING BIRD ... přeložila Eva Konečná]

Od: Darke, Tanjas, 1960- [aut].
Přispěvatel(é): Konečná, Eva [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Klokan (Alpress: Vydavatel: Frýdek-Místek : Alpress, 2014Vydání: Vydání první.Popis: 292 stran [4] strany obrázkové přílohy : ilustrace (všechny druhy), portréty ; 21 cm.ISBN: 978-80-7466-547-9.Předmětová hesla: Darke, Tanjas, 1960- | týrané ženy -- Nový Zéland | sexuálně zneužívané děti -- Nový Zéland | novozélandská literatura sexuální zneužívání otcové a dceryŽánr/Forma: autobiografické prózy | novozélandské prózyRozsah a obsah: O nespravedlnosti světa by mohla vyprávět Tanja. Celých dvacet let zažívala kruté ponížení, brutální sexuální zneužívání i nelidské mučení, to vše prováděné stejnou osobou. Největší autoritou. Vlastním otcem. Syrový příběh dívky, vyprávěný děsivě upřímně, je varováním pro lhostejnou veřejnost, ale hlavně jiskřičkou naděje pro další oběti, aby se nebály promluvit.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé 821.111(931)-3 (Prohlédnout regál) Dostupné

Původně vydáno: London : John Blake, 2007

O nespravedlnosti světa by mohla vyprávět Tanja. Celých dvacet let zažívala kruté ponížení, brutální sexuální zneužívání i nelidské mučení, to vše prováděné stejnou osobou. Největší autoritou. Vlastním otcem. Syrový příběh dívky, vyprávěný děsivě upřímně, je varováním pro lhostejnou veřejnost, ale hlavně jiskřičkou naděje pro další oběti, aby se nebály promluvit.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha