Základní MARC ISBD

O malém tučňáčkovi / Zdena Pšeničková-Slavíková ; ilustrace Zdeňka Študlarová

Od: Pšeničková-Slavíková, Zdena, 1941- [aut].
Přispěvatel(é): Študlarová, Zdeňka, 1972- [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Brána, 2015Vydání: Vydání první.Popis: 125 stran : barevné ilustrace ; 23 cm.ISBN: 978-80-7243-772-6.Předmětová hesla: tučňáci | moderní pohádky pohádkové příběhy příběhy o zvířátkáchŽánr/Forma: české pohádky | publikace pro dětiRozsah a obsah: Milé děti, přečtěte si příběh o malém popleteném tučňáčkovi, který se neustále ztrácí, ale vždy najde cestu domů k mamince, a nejen o něm. Krom toho vás pobaví pohádka o pošetilém Platýzovi nebo o bojácném tuleníkovi. Tato knížka je plná roztomilých zvířátek a jejich neobyčejných příhod.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Milé děti, přečtěte si příběh o malém popleteném tučňáčkovi, který se neustále ztrácí, ale vždy najde cestu domů k mamince, a nejen o něm. Krom toho vás pobaví pohádka o pošetilém Platýzovi nebo o bojácném tuleníkovi. Tato knížka je plná roztomilých zvířátek a jejich neobyčejných příhod.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha