Základní MARC ISBD

Ukradený život : léta týrání a ponižování v náboženské sektě / Ulla Fröhling ; z německého originálu Unser geraubtes lebenpřeložila Ivana Vízdalová. 2

Od: Fröhling, Ulla, 1945- [aut].
Přispěvatel(é): Vízdalová, Ivana, 1953- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Klokan: Vydavatel: Frýdek-Místek : Alpress, 2013Vydání: Vydání první.Popis: 335 stran.ISBN: 978-80-7466-180-8 :.Další název: Ukradený život Další variantní název.Předmětová hesla: romány o ženách sekty satanismus sexuální zneužívání sadismus rodiče děti Německo romány pro ženy německá literaturaRozsah a obsah: V současnosti není snadné vytvořit si stát ve státě a vládnout lidskými osudy jako nejvyšší moc na zemi. Je to možné jen tehdy, když se podaří vytrhnout lidi z jejich obvyklého prostředí a namluvit jim, že právě to chtějí. Přesně to s úspěchem dělá kazatel Paul Schäfer. Jeho zvrhlý mozek vytvořil náboženskou sektu, ve které je on ten, kdo všemu vládne. V jeho světě vládne sadismus a násilí. Lidé jsou biti, týráni, ponižování a nuceni vykonávat úkoly, které dávno přesáhly hranici zdravého rozumu. Ať už se jedná o muže, ženy či děti, "otec Paul" každému věnuje svou pozornost víc, než by kdo snesl. Všem jim způsobil obrovská traumata. Všem ukradl jejich životy. Každodenní drastické vymývání mozků navíc způsobí, že ničení a zdeptaní lidé nevidí ze své situace žádné východisko.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Obsahuje bibliografii

V současnosti není snadné vytvořit si stát ve státě a vládnout lidskými osudy jako nejvyšší moc na zemi. Je to možné jen tehdy, když se podaří vytrhnout lidi z jejich obvyklého prostředí a namluvit jim, že právě to chtějí. Přesně to s úspěchem dělá kazatel Paul Schäfer. Jeho zvrhlý mozek vytvořil náboženskou sektu, ve které je on ten, kdo všemu vládne. V jeho světě vládne sadismus a násilí. Lidé jsou biti, týráni, ponižování a nuceni vykonávat úkoly, které dávno přesáhly hranici zdravého rozumu. Ať už se jedná o muže, ženy či děti, "otec Paul" každému věnuje svou pozornost víc, než by kdo snesl. Všem jim způsobil obrovská traumata. Všem ukradl jejich životy. Každodenní drastické vymývání mozků navíc způsobí, že ničení a zdeptaní lidé nevidí ze své situace žádné východisko.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha