Základní MARC ISBD

Spojeni osudem. 2 / Nora Robertsová ; z anglického originálu The hollow přeložila Kateřina Orlová

Od: Roberts, Nora, 1950- [aut].
Přispěvatel(é): Orlová, Kateřina, 1960 - [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Klokan: Vydavatel: Frýdek-Mistek : Alpress, 2013Vydání: Vydání první.Popis: 327 stran.ISBN: 978-80-7466-186-0 :.Předmětová hesla: americká literatura romány pro ženy dobrodružné rományRozsah a obsah: Layla umí číst v mysli druhých a Fox se ji snaží přesvědčit, aby se tuto schopnost naučila používat. Layla si moc nevěří, ale když mají oba stejný sen, který dojde naplnění, pochopí, jakou sílu její dar má. Je tu však jeden háček: Fox se do Layly zamiluje právě v okamžiku, kdy musí spolu s přáteli v Hawkinsi Hollow projít tajemným rituálem.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

1. Sedmé znamení, 2. Spojeni osudem

Layla umí číst v mysli druhých a Fox se ji snaží přesvědčit, aby se tuto schopnost naučila používat. Layla si moc nevěří, ale když mají oba stejný sen, který dojde naplnění, pochopí, jakou sílu její dar má. Je tu však jeden háček: Fox se do Layly zamiluje právě v okamžiku, kdy musí spolu s přáteli v Hawkinsi Hollow projít tajemným rituálem.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha