Základní MARC ISBD

Bez matky NE! : Otec mě unesl, když mi byl rok. / Meral al-Mer ; z německého originálu Nicht ohne meine Mutter přeložila Jitka Perglová

Od: Al-Mer, Meral, 1981- [aut].
Přispěvatel(é): Perglová, Jitka [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Ikar, 2015Vydání: Vydání první.Popis: 317 stran, 16 nečíslovaných stran obrazových příloh : barevné ilustrace, portréty ; 21 cm.ISBN: 978-80-249-2631-5.Předmětová hesla: Al-Mer, Meral, 1981- | násilí na ženách | práva žen | ženy | TureckoŽánr/Forma: autobiografické rományRozsah a obsah: V zemi, odkud pochází Meralina rodina, vládnou muži: hrdí a někdy i moudří. Ale často také brutální, bez úcty a respektu k ženám. Ani v nejmenším si nepřipouštějí, že by se žena mohla bránit. Meral se však z vlivu svého otce, který ji unesl matce, když jí byl rok, vymanila tím, že na něj v dospělosti podala trestní oznámení kvůli násilnostem, které na ní páchal. A tak znovu našla, co dlouhá léta tolik postrádala - svou matku, kterou téměř třicet let nesměla vídat..
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

V zemi, odkud pochází Meralina rodina, vládnou muži: hrdí a někdy i moudří. Ale často také brutální, bez úcty a respektu k ženám. Ani v nejmenším si nepřipouštějí, že by se žena mohla bránit. Meral se však z vlivu svého otce, který ji unesl matce, když jí byl rok, vymanila tím, že na něj v dospělosti podala trestní oznámení kvůli násilnostem, které na ní páchal. A tak znovu našla, co dlouhá léta tolik postrádala - svou matku, kterou téměř třicet let nesměla vídat..

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha