Základní MARC ISBD

Ostrovní příběh / Jan Brabenec ; ilustrovala Pavlína Nožičková

Od: Brabenec, Jan, 1945- [aut].
Přispěvatel(é): Nožičková, Pavlína [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Krigl, 2013Vydání: 1. vydání.Popis: 84 stran : ilustrace (všechny druhy).ISBN: 978-80-86912-69-1 :.Předmětová hesla: pohádkyRozsah a obsah: Tento pohádkový příběh je podnět k zamyšlení se nad "civilizací", ve které žijeme. Je psán pro děti i dospělé, které dětmi snad ještě zůstaly. Příliš jsme se vzdálili a vzdalujeme se od lávky, která by nám mohla pomoci překročit propast beznaděje. Každý z nás si v mládí sám pro sebe vyprávěl nějaké příběhy a toto je vzpomínka na ten dávno uplynulý čas.Ilustrace vás naladí k dobré náladě a text připomene paralely s Biblí a řeckými bájemi.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež Dostupné

Tento pohádkový příběh je podnět k zamyšlení se nad "civilizací", ve které žijeme. Je psán pro děti i dospělé, které dětmi snad ještě zůstaly. Příliš jsme se vzdálili a vzdalujeme se od lávky, která by nám mohla pomoci překročit propast beznaděje. Každý z nás si v mládí sám pro sebe vyprávěl nějaké příběhy a toto je vzpomínka na ten dávno uplynulý čas.Ilustrace vás naladí k dobré náladě a text připomene paralely s Biblí a řeckými bájemi.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha