Základní MARC ISBD

Jak chutná masala : příběhy psané s chutí / Michaela Samant ; Ze slovenského originálu Ako chutí masala přeložila Miluše Krejčová

Od: Samant, Michaela, 1979- [aut].
Přispěvatel(é): Krejčová, Miluše [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Motto, 2013Vydání: Vydání 1.Popis: 136 stran ; 20 cm.ISBN: 978-80-7246-725-9 :.Předmětová hesla: ženy | kuchyně | kuchařské recepty | každodenní život | Indie | receptyŽánr/Forma: autobiografické vzpomínky | české prózyRozsah a obsah: Poutavý příběh o tom, jaké to je vyměnit máminu bábovku a svíčkovou za indické puri bhaji, ale i o tom, co všechno s sebou může přinést začátek "nového života" v Indii. O cestě za životním štěstím mladé Slovenky, která se rozhodla, že se z Indie již domů nevrátí. Nadchněte se pro indické trhy se zeleninou a kořením a přidejte naan, matar nebo dahi do svého jídelníčku.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Přeloženo ze slovenštiny

Další názvová informace z obálky

Poutavý příběh o tom, jaké to je vyměnit máminu bábovku a svíčkovou za indické puri bhaji, ale i o tom, co všechno s sebou může přinést začátek "nového života" v Indii. O cestě za životním štěstím mladé Slovenky, která se rozhodla, že se z Indie již domů nevrátí. Nadchněte se pro indické trhy se zeleninou a kořením a přidejte naan, matar nebo dahi do svého jídelníčku.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha