Základní MARC ISBD

Podívej se pod obrázek.. Otázky a odpovědi : Čas / Katie Daynes ; [ilustrace] Marie-Eve Tremblay, Jaroslav Kučera

Od: Daynes, Katie [aut].
Přispěvatel(é): Kučera, Jaroslav, 1956- [trl] | Tremblay, Marie-Eve, 1978- [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Podívej se pod obrázek: Vydavatel: Praha : Svojtka & Co., s.r.o., 2016Vydání: První české vydání.Popis: 13 stran : barevné ilustrace ; 29 cm.ISBN: 978-80-256-1904-9.Unifikované názvy: Lift-the-flap questions and answers about time.. Česky Předmětová hesla: určování času | rozvoj myšlení | leporela čas životní prostředí otevírací okénka otvírací okénka odklápěcí okénkaŽánr/Forma: obrazové publikace | publikace pro děti | populárně-naučné publikaceRozsah a obsah: Víš, co je to čas a jak plyne? Všechno, co jsi kdy chtěl vědět o tom, jak funguje čas, se dozvíš v této jedinečné knížce! Řídí se časem i zvířata, nebo jen lidé? Je ve všech koutech světa stejný čas? Který den roku je nejkratší? Umíme zastavit čas nebo nahlížet do budoucnosti? Fascinující svět času, hodin, kalendářů a nejrůznějších časových rekordů čeká na to, až ho objevíš!
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Naučná pro dospělé 529 (Prohlédnout regál) Dostupné

Kartonové listy s odklápěcími okénky

Z angličtiny přeložil Jaroslav Kučera

Název z obálky

Víš, co je to čas a jak plyne? Všechno, co jsi kdy chtěl vědět o tom, jak funguje čas, se dozvíš v této jedinečné knížce! Řídí se časem i zvířata, nebo jen lidé? Je ve všech koutech světa stejný čas? Který den roku je nejkratší? Umíme zastavit čas nebo nahlížet do budoucnosti? Fascinující svět času, hodin, kalendářů a nejrůznějších časových rekordů čeká na to, až ho objevíš!

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha