Základní MARC ISBD

Skořápky na vodě / Jarmila Pospíšilová

Od: Pospíšilová, Jarmila, 1965- [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Brno : MOBA, 2017Vydání: Vydání první.Popis: 222 stran ; 21 cm.ISBN: 978-80-243-7441-3.Předmětová hesla: společenské romány romány pro ženy česká prózaŽánr/Forma: české rományRozsah a obsah: Tomáši Valentovi se po letech úspěchů rozpadne svět. Jeho syn Marek tragicky zemře a jeho srdce je transplantováno mladé ženě. Tomáš si až teď uvědomuje, že syna téměř neznal, teprve po jeho smrti zjišťuje, jaký vlastně byl. A stále častěji si klade otázku, kdo dostal Markovo srdce. Podobná otázka trápí i mladou ženu, které transplantace zachránila život. Protnou se jejich osudy?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Tomáši Valentovi se po letech úspěchů rozpadne svět. Jeho syn Marek tragicky zemře a jeho srdce je transplantováno mladé ženě. Tomáš si až teď uvědomuje, že syna téměř neznal, teprve po jeho smrti zjišťuje, jaký vlastně byl. A stále častěji si klade otázku, kdo dostal Markovo srdce. Podobná otázka trápí i mladou ženu, které transplantace zachránila život. Protnou se jejich osudy?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha