Základní MARC ISBD

Vynálezy, které změnily svět : příběhy vynálezců a jejich objevů / Anna Claybourne ; ilustrace Adam Larkum ; úprava Steve Wood

Od: Claybourne, Anna, 1969- [aut].
Přispěvatel(é): Larkum, Adam [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Svojtka & Co., 2012Vydání: První české vydání.Popis: 96 stran : ilustrace (všechny druhy).ISBN: 978-80-2560-021-4 :.Předmětová hesla: objevy vynálezy vynálezci dějiny doprava komunikace móda lékařství technikaRozsah a obsah: Topinkovač, záchod, televize, počítač, automobil a tabulková čokoláda, také létající stroj a nesmíme vynechat ani tvoje džíny... Všechny tyto věci, které denně používáme, a ještě mnoho jiných musel někdo vymyslet a nebylo to vůbec snadné. V této knize najdete opravdové příběhy o událostech, které předcházely skvělým nápadům - od dávných časů, jako je vynález kola, až po poslední výkřik techniky moderní doby.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Naučná pro mládež Dostupné

Topinkovač, záchod, televize, počítač, automobil a tabulková čokoláda, také létající stroj a nesmíme vynechat ani tvoje džíny... Všechny tyto věci, které denně používáme, a ještě mnoho jiných musel někdo vymyslet a nebylo to vůbec snadné. V této knize najdete opravdové příběhy o událostech, které předcházely skvělým nápadům - od dávných časů, jako je vynález kola, až po poslední výkřik techniky moderní doby.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha