Základní MARC ISBD

Na vozíku na rovníku / Jiří Mára ; fotografie Jiří Mára, Alena Márová ; ilustrace Lucie Malaníková a členové Parent project

Od: Mára, Jiří, 1966- [oth].
Přispěvatel(é): Márová, Alena, 1967- [pht] | Malaníková, Lucie, 1988- [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Přerov : Jiří Mára, 2008Vydání: Vydání první.Popis: 165 stran : ilustrace (převážně barevné), portréty ; 24 cm.ISBN: 978-80-254-3431-4.Předmětová hesla: ostrovy | osoby se zdravotním postižením | Jižní Amerika | Karibské mořeŽánr/Forma: cestopisyRozsah a obsah: Kniha vypráví o naplnění dalšího cestovatelského snu Jirky Máry, šestnáctiletého chlapce, upoutaného na invalidní vozík. Seznámíte se s ostrovem Bonaire v Karibském moři. Dozvíte se o studiu španělštiny a životě přímo v ekvádorské rodině. Poznáte podivuhodná tajemství rovníku. Zjistíte, jak nebezpečný je život v amazonské džungli i jak žijí pralesní indiáni. Podíváte se za ojedinělými zvířaty na tajuplném souostroví Galapágy.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Naučná pro dospělé 913(7/8 (Prohlédnout regál) Dostupné

Kniha vypráví o naplnění dalšího cestovatelského snu Jirky Máry, šestnáctiletého chlapce, upoutaného na invalidní vozík. Seznámíte se s ostrovem Bonaire v Karibském moři. Dozvíte se o studiu španělštiny a životě přímo v ekvádorské rodině. Poznáte podivuhodná tajemství rovníku. Zjistíte, jak nebezpečný je život v amazonské džungli i jak žijí pralesní indiáni. Podíváte se za ojedinělými zvířaty na tajuplném souostroví Galapágy.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha