Základní MARC ISBD

Japonskem s otevřenou pusou / Jiří Mára

Od: Mára, Jiří, 1966- [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Přerov : Jiří Mára, 2009Vydání: Vydání první.Popis: 165 stran, 30 nečíslovaných stran obrazových příloh : barevné ilustrace, mapy.ISBN: C978-80-254-5944-7.Předmětová hesla: zeměpis Asie Japonsko cestopisy zajímavosti kulturaRozsah a obsah: Rodina Márových vyjíždí do dalekého Japonska tentokrát v plné sestavě, rodiče se synem Jirkou, upoutaným na invalidní vozík, který řídí jeho sestra Monika. Pojeďme s nimi poznat historické, technické i přírodní zajímavosti Země vycházejícího slunce, ale také navštívit rodiny přátel a chvíli žít jako skuteční Japonci oblečeni v jukatách, bydlet v rjokanech, koupat se v onsenech, přemisťovat se místními dopravními prostředky a dvěma hůlkami okusit chuť a vůni exotické východní kuchyně.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Naučná pro dospělé 913(5 (Prohlédnout regál) Dostupné

Kniha s podpisem a věnováním autora

Rodina Márových vyjíždí do dalekého Japonska tentokrát v plné sestavě, rodiče se synem Jirkou, upoutaným na invalidní vozík, který řídí jeho sestra Monika. Pojeďme s nimi poznat historické, technické i přírodní zajímavosti Země vycházejícího slunce, ale také navštívit rodiny přátel a chvíli žít jako skuteční Japonci oblečeni v jukatách, bydlet v rjokanech, koupat se v onsenech, přemisťovat se místními dopravními prostředky a dvěma hůlkami okusit chuť a vůni exotické východní kuchyně.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha