Základní MARC ISBD

Pomsta trapáků / H.N. Kowitt ; z amerického originálu The Loser List ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Kowitt, H. N [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Brno : Moba, 2014Vydání: Vydání první.Popis: 240 stran : ilustrace.ISBN: 978-80-243-5841-3.Unifikované názvy: Loser list: revenge of the loser.. Česky Předmětová hesla: pro dospívající humor školaRozsah a obsah: Dannymu se sice podařilo dostat své jméno ze seznamu trapáků, přesto stále patří mezi smolaře. Navíc se pořád objevují nějaké problémy - jako třeba Ty Randall, který je jedním slovem dokonalý: sympatický, svědomitý a všemi oblíbený. Prostě pravý opak Dannyho. Nechá se Danny zaslepit žárlivostí, nebo se pokusí napravit chyby dřív, než bude příliš pozdě?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Dostupné

Přeloženo z angličtiny

Dannymu se sice podařilo dostat své jméno ze seznamu trapáků, přesto stále patří mezi smolaře. Navíc se pořád objevují nějaké problémy - jako třeba Ty Randall, který je jedním slovem dokonalý: sympatický, svědomitý a všemi oblíbený. Prostě pravý opak Dannyho. Nechá se Danny zaslepit žárlivostí, nebo se pokusí napravit chyby dřív, než bude příliš pozdě?

Pro čtenáře od 11 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha