Základní MARC ISBD

Nejveselejší kniha o pirátech / Mauri Kunnas, Tarja Kunnas ; z finského originálu Apua, merirosvoja! ... přeložila Magdalena Břenková

Od: Kunnas, Mauri, 1950- [aut].
Přispěvatel(é): Kunnas, Tarja, 1957- [aut] | Břenková, Magdalena [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Grada, 2015Vydání: První vydání.Popis: 36 nečíslovaných stran : ilustrováno.ISBN: 978-80-247-5550-2 :.Předmětová hesla: příběhy piráti finská literaturaRozsah a obsah: Máte rádi piráty? Pak je tahle knížka, plná barevných obrázků, přesně pro vás. Šest příběhů velkých pirátských kapitánů a bukanýrů, pirátské princezny a jednoho trosečníka je skutečně napínavých. Na velkých obrázcích plných veselých příběhů, zvířat a jiných bytostí najdete vše, co od povídání o pirátech očekáváme - dřevěné lodi, lodní děla, mořské obludy, mapu pokladu, ztroskotaný vrak a samozřejmě ukryté zlato a drahokamy. Knížka vás bude bavit a na obrázcích je tolik podrobností, že si je můžete prohlížet celý den.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Dostupné

Máte rádi piráty? Pak je tahle knížka, plná barevných obrázků, přesně pro vás. Šest příběhů velkých pirátských kapitánů a bukanýrů, pirátské princezny a jednoho trosečníka je skutečně napínavých. Na velkých obrázcích plných veselých příběhů, zvířat a jiných bytostí najdete vše, co od povídání o pirátech očekáváme - dřevěné lodi, lodní děla, mořské obludy, mapu pokladu, ztroskotaný vrak a samozřejmě ukryté zlato a drahokamy. Knížka vás bude bavit a na obrázcích je tolik podrobností, že si je můžete prohlížet celý den.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha