Základní MARC ISBD

Princové jsou na draka / Jiří Chalupa ; ilustrace Kamila Najbrtová

Od: Chalupa, Jiří, 1946- [aut].
Přispěvatel(é): Najbrtová, Kamila [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: V Praze : Albatros, 2013Vydání: 1. vydání.Popis: 106 stran : ilustrace (všechny druhy) ; 26 cm.ISBN: 978-80-00-03325-9.Předmětová hesla: česká literatura pohádky humor televizní pohádky
Obsahuje:
navíc pohádkové testy a tři pohádky nepohádky.
Rozsah a obsah: Vtipný pohádkový příběh plný lásky a moudrosti, ale i lenosti a hlouposti, který znají děti i jejich rodiče z dnes již kultovního filmu, ožívá nyní na knižních stránkách. Obstáli byste na pohádkové výpravě, v hodovní síni a vyznáte se vůbec v pohádkách? To si můžete vyzkoušet v pohádkových testech. A navrch vás čekají tři pohádky nepohádky!
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Dostupné

navíc pohádkové testy a tři pohádky nepohádky.

Vtipný pohádkový příběh plný lásky a moudrosti, ale i lenosti a hlouposti, který znají děti i jejich rodiče z dnes již kultovního filmu, ožívá nyní na knižních stránkách. Obstáli byste na pohádkové výpravě, v hodovní síni a vyznáte se vůbec v pohádkách? To si můžete vyzkoušet v pohádkových testech. A navrch vás čekají tři pohádky nepohádky!

Pro čtenáře od 7 do 11 let.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha