Základní MARC ISBD

Štěstí / Antoine de Saint-Exupéry ; překlad Jiří Žák

Od: Saint-Exupéry, Antoine de, 1900-1944 [aut].
Přispěvatel(é): Žák, Jiří, 1946- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Fortuna Libri, 2016Popis: 50 stran : ilustrace.ISBN: 978-80-7546-074-5.Žánr/Forma: citáty | Francouzská prózaRozsah a obsah: Malá, útlá knížečka plná krásných citátů z pera Antoine de Saint-Exupéryho, je vhodná pro každého, kdo si oblíbil tuto nezapomenutelnou postavu nejenom francouzské, ale i světové literatury. Na osmačtyřiceti celobarevných stranách plných originálních autorových ilustrací z prvního vydání Malého prince najdeme životní moudrost, kterou se můžou chlubit jen tak výjimečná díla, jakým je právě Exupéryho opus magnum.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež Dostupné

Malá, útlá knížečka plná krásných citátů z pera Antoine de Saint-Exupéryho, je vhodná pro každého, kdo si oblíbil tuto nezapomenutelnou postavu nejenom francouzské, ale i světové literatury. Na osmačtyřiceti celobarevných stranách plných originálních autorových ilustrací z prvního vydání Malého prince najdeme životní moudrost, kterou se můžou chlubit jen tak výjimečná díla, jakým je právě Exupéryho opus magnum.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha