Základní MARC ISBD

Strašidýlko Nela a noční škola. První pravda / Unni Lindellová, Fredrik Skavlan

Od: Lindell, Unni, 1957- [aut].
Přispěvatel(é): Skavlan, Fredrik [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: PraHA : Albatros, 2010Vydání: 1. vydání.Popis: 145 stran : ilustrace.ISBN: 978-80-00-02520-9.Předmětová hesla: literatura pro děti pohádkové přiběhy pohádkyRozsah a obsah: Strašidýlko Nela je zvláštní strašidlo.Žije s ostatními strašidly v oděvní továrně, kde přes den spí vzorně poskládané na polici coby nenápadná látka a večer odchází do Noční školy. V ní vyučuje Sofie Strachomorna, která hned pozná, že Nela je výjimečná. A tak když Nela letí do Paříže za nebohou spolužačkou Fiflenkou Fiolou, nasměruje ji na ta správná místa. Zvládne Nela svou první dalekou cestu a podaří se jí spolužačku zachránit? A zjistí, co je První pravda?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Dostupné

Strašidýlko Nela je zvláštní strašidlo.Žije s ostatními strašidly v oděvní továrně, kde přes den spí vzorně poskládané na polici coby nenápadná látka a večer odchází do Noční školy. V ní vyučuje Sofie Strachomorna, která hned pozná, že Nela je výjimečná. A tak když Nela letí do Paříže za nebohou spolužačkou Fiflenkou Fiolou, nasměruje ji na ta správná místa. Zvládne Nela svou první dalekou cestu a podaří se jí spolužačku zachránit? A zjistí, co je První pravda?

Pro čtenáře od 8 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha