Základní MARC ISBD

Malé strašidýlko / Otfried Preußler ; ilustrace F.J. Tripp ; [překlad Lucie Frolíková]

Od: Preussler, Otfried, 1923-2013 [aut].
Přispěvatel(é): Frolíková, Lucie, 1976- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Grada, 2014Vydání: První vydání.Popis: 135 stran : ilustrace ; 21 cm.ISBN: 978-80-247-5208-2 :.Předmětová hesla: pohádkové příběhy strašidla humor pro dětiRozsah a obsah: Na hradě Soví skála přebývalo malé strašidýlko už odpradávna. Bylo jedním z oněch malých neškodných nočních strašidel, která nikomu nic zlého nedělají a jen zlobí ostatní. Přes den spalo v těžké, železem pobité truhlici z dubového dřeva. Teprve v noci, když v městečku Soví Hora, ležícím na úpatí hradu, odbíjely radniční hodiny půlnoc, se malé strašidýlko probouzelo. A to se vám pak začaly dít věci..
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Dostupné

Přeloženo z němčiny

Na hradě Soví skála přebývalo malé strašidýlko už odpradávna. Bylo jedním z oněch malých neškodných nočních strašidel, která nikomu nic zlého nedělají a jen zlobí ostatní. Přes den spalo v těžké, železem pobité truhlici z dubového dřeva. Teprve v noci, když v městečku Soví Hora, ležícím na úpatí hradu, odbíjely radniční hodiny půlnoc, se malé strašidýlko probouzelo. A to se vám pak začaly dít věci..

7-9 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha