Základní MARC ISBD

Bez práce nejsou koláče / Zuzana Pospíšilová, Magda Veverková ; ilustrátor Magda Hrnčířová

Od: Pospíšilová, Zuzana, 1975- [aut].
Přispěvatel(é): Hrnčířová, Magda, 1977- [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Říkanky & básničky: Vydavatel: Praha : Grada, 2014Vydání: Vydání 1.Popis: 88 stran : barevné ilustrace ; 25 cm.ISBN: 978-80-247-4614-2.Žánr/Forma: česká poezie | publikace pro dětiRozsah a obsah: Pokud vás nikdy nenapadlo ptát se na původ obyčejných věcí, jako je třeba papír, čokoláda, tužka nebo žvýkačka, tato kniha se zeptá za vás a také vám podrobně odpoví. Budou to odpovědi veršované a krásně ilustrované. Přečtěte si básničky, ve kterých se zvědavé děti ptají a dospělí zasvěceně odpovídají. Tohle veršované poučení už se vám z hlavy jen tak nevykouří!
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Dostupné

Text Zuzana Pospíšilová, ilustrace Magda Veverková

Pokud vás nikdy nenapadlo ptát se na původ obyčejných věcí, jako je třeba papír, čokoláda, tužka nebo žvýkačka, tato kniha se zeptá za vás a také vám podrobně odpoví. Budou to odpovědi veršované a krásně ilustrované. Přečtěte si básničky, ve kterých se zvědavé děti ptají a dospělí zasvěceně odpovídají. Tohle veršované poučení už se vám z hlavy jen tak nevykouří!

Pro děti od 5 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha