Základní MARC ISBD

Marie Antoinetta. Strmý pád. 3 / Juliet Grey ; z anglického originálu ... přeložila Tereza Horáková

Od: Grey, Juliet [aut].
Přispěvatel(é): Horáková, Tereza [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Ostrava : Domino, 2014Vydání: Vydání 1.Popis: 414 stran.ISBN: 978-80-7303-974-5 :.Další název: Strmý pád Další variantní název.Předmětová hesla: historické romány životopisné romány Francie Marie Antoinetta, francouzská královna, 1755-1793 Ludvík XVI., francouzský král, 1754-1793 18. stolRozsah a obsah: V závěrečném díle trilogie provázíme Marii Antoinettu obdobím, kdy pro ni bylo nejtěžší uchovat si důstojnost. A možná i zdravý rozum. Marie Antoinetta už ve Francii zažila mnohé - bojovala se svazující etiketou, intrikami dvořanů i liknavostí vlastního manžela. Z frivolní nezodpovědné dívenky se zálibou v přepychových radovánkách postupně vyzrála v odpovědnou ženu, oddanou matku a zdatnou političku.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

V závěrečném díle trilogie provázíme Marii Antoinettu obdobím, kdy pro ni bylo nejtěžší uchovat si důstojnost. A možná i zdravý rozum. Marie Antoinetta už ve Francii zažila mnohé - bojovala se svazující etiketou, intrikami dvořanů i liknavostí vlastního manžela. Z frivolní nezodpovědné dívenky se zálibou v přepychových radovánkách postupně vyzrála v odpovědnou ženu, oddanou matku a zdatnou političku.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha