Základní MARC ISBD

Ripleyho záhady - R-tým. Nestvůra z bažin. / Kay Wilkins ; z anglického originálu ... přeložila Kateřina Vranová. 1.

Od: Wilkins, Kay [aut].
Přispěvatel(é): Vranová, Kateřina [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Ripleyho záhady: Vydavatel: Praha : Fragment, 2012Vydání: 1. vydání.Popis: 125 stran : ilustrace (všechny druhy) ; 21 cm.ISBN: 978-80-253-1464-7 :.Další název: Nestvůra z bažin Další variantní název | R-tým Další variantní název.Předmětová hesla: dobrodružné příběhy napínavé příběhy záhadyRozsah a obsah: Věřte nevěřte! Po stopách záhadných událostí se vydává supertajný R-Tým a vy můžete být při tom!Na malém ostrůvku u východního pobřeží USA se nachází dobře ukrytá Ripleyho střední škola - unikátní škola pro děti, které mají výjimečné schopnosti. Nejlepší z talentovaných dětí jsou členy supertajného R-týmu, který operuje z utajené základny ukryté hluboko v podzemí školy. Členové týmu jsou posíláni na nebezpečné mise po celém světě, během nichž vyšetřují neuvěřitelné záhady. Dokáží rozlišit, co je skutečnost a co jen fikce? V bažinách na Floridě se objeví zvěsti o tajemné neznámé bytosti. R-Tým je vyslán, aby záhadu objasnil.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Dostupné

Obsahuje ilustrace a fotografie

Věřte nevěřte! Po stopách záhadných událostí se vydává supertajný R-Tým a vy můžete být při tom!Na malém ostrůvku u východního pobřeží USA se nachází dobře ukrytá Ripleyho střední škola - unikátní škola pro děti, které mají výjimečné schopnosti. Nejlepší z talentovaných dětí jsou členy supertajného R-týmu, který operuje z utajené základny ukryté hluboko v podzemí školy. Členové týmu jsou posíláni na nebezpečné mise po celém světě, během nichž vyšetřují neuvěřitelné záhady. Dokáží rozlišit, co je skutečnost a co jen fikce? V bažinách na Floridě se objeví zvěsti o tajemné neznámé bytosti. R-Tým je vyslán, aby záhadu objasnil.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha