Základní MARC ISBD

Česká republika = města a obce : tradice, historie, památky, turistika, současnost.. I. díl a II. díl / redakce: Veronika Ševčíková

Přispěvatel(é): Ševčíková, Veronika [red].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: [Rožnov pod Radhoštěm] : Proxima Bohemia, 2016Vydání: 3. přepracované vydání.Popis: I. díl - 1359 stran; II. díl - 559 stran; Rejsřík - 32 stran : barevné ilustrace, erby, faksimile ; 31 cm.ISBN: 978-80-905393-6-5.Další název: Česká republika - města a obce Další variantní název.Předmětová hesla: města | vlastivěda | obce | ČeskoŽánr/Forma: přehledyRozsah a obsah: Výpravná kniha o městech a obcích České republiky je rozdělena na dva díly a jsou v ní přehlednou formou prezentovány všechny města a obce České republiky - jejich historie, památky, tradice, lidová tvorba, kultura, zajímavosti a jejich současný rozvoj. Celá řada informací může být poutavá jak pro turisty, tak pro místní rodáky.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Naučná pro dospělé 908(437.1/.3 (Prohlédnout regál) Dostupné

Obsahuje 3 svazky v kartonovém obalu. I. díl - Města a obce Čech, II. díl - Města a obce Moravy a samostaný Rejstřík.

I. díl má stejné ISBN jako II. díl

Výpravná kniha o městech a obcích České republiky je rozdělena na dva díly a jsou v ní přehlednou formou prezentovány všechny města a obce České republiky - jejich historie, památky, tradice, lidová tvorba, kultura, zajímavosti a jejich současný rozvoj. Celá řada informací může být poutavá jak pro turisty, tak pro místní rodáky.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha