Základní MARC ISBD

S Madame Chic doma : rodinný život po francouzsku, aneb, Jak udržet chic sebe i svůj domov / Jennifer L. Scottová ; přeložila Helena Hartlová ; ilustrace Martina Pavlová

Od: Scott, Jennifer L. (Jennifer Lynn) [aut].
Přispěvatel(é): Hartlová, Helena, 1957- [trl] | Pavlová, Martina [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Mladá fronta, 2015Vydání: První vydání.Popis: 205 stran : ilustrace ; 19 cm.ISBN: 978-80-204-3662-7.Unifikované názvy: At home with madame Chic.. Česky Předmětová hesla: životní styl -- Francie | péče o vzhled | osobní image | domácí hospodářství | Francie | rozdíly kultur rady nápadyŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | kuchařské receptyRozsah a obsah: Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? Od té doby již uplynulo moře času a spousta věcí se změnila. Jennifer dostudovala a s manželem a dvěma malými dcerkami a pejskem se usadila v domku na předměstí. Inspiraci od Madame Chic však čerpá neustále. Však jak jinak zvládnout práci, rodinu i péči o domácnost a zůstat přitom chic?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Naučná pro dospělé 0.062 (Prohlédnout regál) Dostupné

Přeloženo z angličtiny

Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? Od té doby již uplynulo moře času a spousta věcí se změnila. Jennifer dostudovala a s manželem a dvěma malými dcerkami a pejskem se usadila v domku na předměstí. Inspiraci od Madame Chic však čerpá neustále. Však jak jinak zvládnout práci, rodinu i péči o domácnost a zůstat přitom chic?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha