Základní MARC ISBD

Kouzlo všednosti / Táňa Keleová-Vasilková ; ze slovenského originálu Čaro všednosti ... přeložila Draha Smutná

Od: Keleová-Vasilková, Táňa, 1964- [aut].
Přispěvatel(é): Smutná, Draha [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: V Bratislavě : Noxi s.r.o., 2015Vydání: Vydání první.Popis: 233 stran ; 21 cm.ISBN: 978-80-8111-243-0.Unifikované názvy: Čaro všednosti.. Česky Předmětová hesla: slovenská prózaŽánr/Forma: romány pro ženy | slovenské rományRozsah a obsah: Komorní příběh mladých manželů Magdy a Adama. Přestože oba byli přesvědčení, že jim dvěma se to stát nemůže, čas ukázal, jak se mýlili. Všednost, jednotvárnost, nekonečný koloběh stejných rán a stejných večerů postupně mění jejich společný život. Ani si nestačili všimnout, kdy se to vlastně stalo, ale najednou jako by v jejich vztahu bylo něco mrtvého. A nástupem Magdy do práce se všechno ještě zhorší. Může mít všednost i svoje kouzlo?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Vypůjčeno 18.04.2019

Komorní příběh mladých manželů Magdy a Adama. Přestože oba byli přesvědčení, že jim dvěma se to stát nemůže, čas ukázal, jak se mýlili. Všednost, jednotvárnost, nekonečný koloběh stejných rán a stejných večerů postupně mění jejich společný život. Ani si nestačili všimnout, kdy se to vlastně stalo, ale najednou jako by v jejich vztahu bylo něco mrtvého. A nástupem Magdy do práce se všechno ještě zhorší. Může mít všednost i svoje kouzlo?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha