Základní MARC ISBD

Majda Čmuchalová. Velký vlasový poprask / Kate Pankhurstová ; přeložila Jana Hejná

Od: Pankhurst, Kate [aut].
Přispěvatel(é): Hejná, Jana, 1984- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Mladá fronta, 2016Vydání: První vydání.Popis: 174 stran : ilustrace.ISBN: 978-80-204-3519-4.Další název: Velký vlasový poprask Další variantní název.Předmětová hesla: detektivní příběhy pro děti příběhy pro děti záhady literatura pro dětiRozsah a obsah: Devítiletá Majda Čmuchalová a její kolegyně z detektivní kanceláře Holky čmuchalky o sobě rády prohlašují, že pro ně není žádná záhada příliš záhadná a žádný problém příliš zapeklitý. Ale bude to platit i v případě děsivé fialové mlhy, která se ve městě zničehonic objevila a teď ve stínech číhá na ubohé obyvatele Kalužína, kterým na hlavách vytváří ty nejpodivnější a nejpraštěnější účesy?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Dostupné

Přeloženo z angličtiny

Devítiletá Majda Čmuchalová a její kolegyně z detektivní kanceláře Holky čmuchalky o sobě rády prohlašují, že pro ně není žádná záhada příliš záhadná a žádný problém příliš zapeklitý. Ale bude to platit i v případě děsivé fialové mlhy, která se ve městě zničehonic objevila a teď ve stínech číhá na ubohé obyvatele Kalužína, kterým na hlavách vytváří ty nejpodivnější a nejpraštěnější účesy?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha