Základní MARC ISBD

Doktore, šťastný a veselý! / Patrick Taylor ; z anglického originálu ... přeložila Věra Klásková

Od: Taylor, Patrick, 1941- [aut].
Přispěvatel(é): Klásková, Věra, 1970- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Voznice ; Praha : Leda : Rozmluvy, 2010Vydání: Vydání 1.Popis: 567 stran ; 21 cm.ISBN: 978-80-7335-254-7.Předmětová hesla: romány z lékařského prostředí humoristické romány Irsko (Velká Británie) lékaři vesnice VánoceRozsah a obsah: Mladý doktor Barry Laverty se těší na první Vánoce v útulné vesnici Ballybucklebo, radost mu však pokazí jeho dívka Patricie, protože nemíní na svátky přijet. Jenomže Barry se nemůže svými srdečními záležitostmi příliš zabývat - on a jeho starší kolega Fingal Flahertie O'Reilly mají plno práce s běžnými chorobami i s naléhavými případy vyžadujícími plnou pozornost. A navíc se objeví velký problém. V blízkém okolí si otevře ordinaci nový doktor, jenž podvodně přetahuje pacienty a jehož šarlatánství začíná ohrožovat zdraví důvěřivých venkovanů. Je možné, aby se ve zdejším kraji uživili tři praktičtí lékaři? Barry o tom začíná pochybovat. Volné pokračování knih Doktore, fofrem, jde o život!, Doktore, teď to chce klid!.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Mladý doktor Barry Laverty se těší na první Vánoce v útulné vesnici Ballybucklebo, radost mu však pokazí jeho dívka Patricie, protože nemíní na svátky přijet. Jenomže Barry se nemůže svými srdečními záležitostmi příliš zabývat - on a jeho starší kolega Fingal Flahertie O'Reilly mají plno práce s běžnými chorobami i s naléhavými případy vyžadujícími plnou pozornost. A navíc se objeví velký problém. V blízkém okolí si otevře ordinaci nový doktor, jenž podvodně přetahuje pacienty a jehož šarlatánství začíná ohrožovat zdraví důvěřivých venkovanů. Je možné, aby se ve zdejším kraji uživili tři praktičtí lékaři? Barry o tom začíná pochybovat. Volné pokračování knih Doktore, fofrem, jde o život!, Doktore, teď to chce klid!.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha