Základní MARC ISBD

Doktore, to byste se divil. 4. / Patrick Taylor ; z anglického originálu ... přeložila Adéla Bartlová ; odpovědná redaktorka Milena Votavová

Od: Taylor, Patrick, 1941- [aut].
Přispěvatel(é): Bartlová, Adéla [trl] | Votavová, Milena [red].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Voznice : Praha : Leda ; Rozmluvy, 2011Vydání: Vydání 1.Popis: 311 stran ; 21 cm.ISBN: 978-80-7335-277-6; 978-80-87440-23-0.Předmětová hesla: Irská humoristická próza | humoristické romány lékařské romány humor venkov příhody lékaři pacienti irská literaturaRozsah a obsah: Čtenáři románů Patricka Taylora znají Kinky Kincaidovou jako pohodovou hospodyni, která se stará o dva často velice přepracované doktory. Příhody, které prožívá v malebném irském městečku Ballybucklebo, jsou tak opravdické, jako by tady žila odjakživa. Zdání však klame. Naše milá Kinky se narodila a vyrůstala jako Maureen O'Hanlonová na farmě v hrabství Cork. Jako malá měla hlavu plnou snů, velké romantické srdce a k tomu zdědila po své matce zvláštní dar vidět "za život" do říše tajemných sil - dobrých i zlých duchů a jiných kouzelných bytostí, jejichž srdceryvný nářek zaslechla kdysi poprvé za jedné zasněžené noci. Z dívenky vyrostla mladá sebevědomá slečna, která se nechce kvůli lásce vzdát svých snů a plánů. Roztáčí se napínavý příběh, ve kterém svou roli sehrají i staré irské legendy, příběh, který dívku nakonec dovede k poznání, že... K jakému, to se dozvíte v knížce Patricka Taylora!
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Čtenáři románů Patricka Taylora znají Kinky Kincaidovou jako pohodovou hospodyni, která se stará o dva často velice přepracované doktory. Příhody, které prožívá v malebném irském městečku Ballybucklebo, jsou tak opravdické, jako by tady žila odjakživa. Zdání však klame. Naše milá Kinky se narodila a vyrůstala jako Maureen O'Hanlonová na farmě v hrabství Cork. Jako malá měla hlavu plnou snů, velké romantické srdce a k tomu zdědila po své matce zvláštní dar vidět "za život" do říše tajemných sil - dobrých i zlých duchů a jiných kouzelných bytostí, jejichž srdceryvný nářek zaslechla kdysi poprvé za jedné zasněžené noci. Z dívenky vyrostla mladá sebevědomá slečna, která se nechce kvůli lásce vzdát svých snů a plánů. Roztáčí se napínavý příběh, ve kterém svou roli sehrají i staré irské legendy, příběh, který dívku nakonec dovede k poznání, že... K jakému, to se dozvíte v knížce Patricka Taylora!

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha