Základní MARC ISBD

Malý princ a planeta Bamálií : nová dobrodružství inspirovaná nesmrtelným příběhem Antoina de Saint-Exupéryho / podle animovaného seriálu, původní scénář: Cédric Pilot a Christel Gonnard ; koncepce: Nautilus Studio ; scénář: Clotilde Bruneau ; umělecké vedení: Didier Poli ; postavy: Diane Fayolle ; výprava: Jerome Benoit ; barvy: Moonsun ; střih: Christine Chatal ; poradce: Didier Convard ; přeložila Veronika Sysalová

Od: Bruneau, Clotilde, 1987- [aut].
Přispěvatel(é): Benoit, Jerôme [org] | Chatal, Christine, 1973- [org] | Convard, Didier, 1950- [org] | Sysalová, Veronika [trl] | Pilot, Cédris [org] | Gonnard, Christel [org] | Saint-Exupéry, Antoine de, 1900-1944 [ant] | Bruneau, Clotilde, 1987- [sce] | Poli, Didier [org] | Fayolle, Diane [org].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Mladá fronta, 2016Vydání: První vydání.Popis: 48 stran : barevné ilustrace.ISBN: 978-80-204-2613-0 :.Unifikované názvy: Petit prince: La planete des Bamalias.. Česky Předmětová hesla: příběhy pohádkové fantastické poetické comicsy zfilmovánoRozsah a obsah: Planeta podivuhodných zpívajících tvorů Bamálií, která je zdrojem života i pro tři satelitní planety, je v ohrožení. To samé platí bohužel i pro Malého prince. Sotva s Liškou přistanou, malý hrdina ztrácí paměť. Nemůže tedy pomoci malé Kimi a jejímu bratrovi zabránit smrtelnému ochlazení planety. Ale ještě je tu Liška! Vypráví Malému princi příběh jeho života a snaží se mu tím oživit paměť: jak se setkal s Hadem, co bylo s Růží, jak společně s Liškou opustili planetku B612, aby Hada dostihli a zabránili mu v šíření zla, jaká další dobrodružství spolu zažili… Až však nadejde osudová chvíle, komu Malý princ se ztracenou pamětí uvěří? Své kamarádce Lišce, nebo zlému Hadovi?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Dostupné

Přeloženo z francouzštiny

Planeta podivuhodných zpívajících tvorů Bamálií, která je zdrojem života i pro tři satelitní planety, je v ohrožení. To samé platí bohužel i pro Malého prince. Sotva s Liškou přistanou, malý hrdina ztrácí paměť. Nemůže tedy pomoci malé Kimi a jejímu bratrovi zabránit smrtelnému ochlazení planety. Ale ještě je tu Liška! Vypráví Malému princi příběh jeho života a snaží se mu tím oživit paměť: jak se setkal s Hadem, co bylo s Růží, jak společně s Liškou opustili planetku B612, aby Hada dostihli a zabránili mu v šíření zla, jaká další dobrodružství spolu zažili… Až však nadejde osudová chvíle, komu Malý princ se ztracenou pamětí uvěří? Své kamarádce Lišce, nebo zlému Hadovi?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha