Základní MARC ISBD

Pupíky. Léto na zabití : Léto na zabití. 6 / Delaf - Dubucová, Maryse Dubuc ; z francouzského originálu ... přeložil Luděk Janda

Od: Delaf, 1973- [aut].
Přispěvatel(é): Dubuc, Maryse, 1977- [aut] | Janda, Luděk, 1975- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: V Praze : CooBoo, 2013Vydání: 1. vydání.Popis: 48 stran : ilustrace (všechny druhy) ; 30 cm.ISBN: 978-80-7447-413-2 :.Další název: Nad ošklivkamim zataženo Další variantní název | Souboj krásek Další variantní název | Pouta přátelství Další variantní název | Souboj krásek Další variantní název | Ďábelský pár Další variantní název | Léto na zabití Další variantní název.Předmětová hesla: příběhy komiksy kreslené příběhy příběhy kreslené kreslené seriály seriály kreslené francouzské dívčíRozsah a obsah: Léto je v plném proudu a Karin si užívá svou novou lásku, protože to vypadá, že Albín je ten pravý. Na Dana už si sotva vzpomene. Nebo ne? V tomhle komiksu také zjistíte, jak moc se vyplatí mít ošklivější kamarádku, jaké má Vicky trauma z letních táborů a kdo je tím záhadným vraždícím psychopatem, který touží -udělat svět lepší-. Jste zvědaví?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M/II (Prohlédnout regál) Dostupné

Obsahuje barevné kresby

Léto je v plném proudu a Karin si užívá svou novou lásku, protože to vypadá, že Albín je ten pravý. Na Dana už si sotva vzpomene. Nebo ne? V tomhle komiksu také zjistíte, jak moc se vyplatí mít ošklivější kamarádku, jaké má Vicky trauma z letních táborů a kdo je tím záhadným vraždícím psychopatem, který touží -udělat svět lepší-. Jste zvědaví?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha