Základní MARC ISBD

Přirozené příčiny : případy edinburského detektiva inspektora McLeana / James Oswald ; z anglického originálu Natural causes ... přeložila Petra Luňáková

Od: Oswald, James [aut].
Přispěvatel(é): Luňáková, Petra [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Brno : Jota, 2013Vydání: Vydání první.Popis: 399 stran : 21 cm.ISBN: 9788074624155.Předmětová hesla: Skotsko detektivní romány anglická literaturaRozsah a obsah: Přirozené příčiny jsou prvním románem ze série příběhů detektiva inspektora McLeana od Jamese Oswalda.Před šedesáti lety byla brutálně zavražděna mladá žena - vnitřní orgány jí byly vyňaty a tělo zohaveno. Dosud ležela v zazděné podzemní komoře.Pro edinburskou policii není šedesát let starý případ prioritní, ale detektiva inspektora McLeana pronásleduje rituální vražda mladé dívky i šest osobních předmětů pečlivě rozmístěných okolo těla.Edinburg zasáhne vlna křiklavých krvavých vražd - každá další je nápadně podobná té předchozí - a začíná se objevovat stále totéž jméno. Čím hlouběji se McLean noří do případu, tím častěji se musí ptát, kolik náhod se může sejít, a uvědomuje si, že ta nejabsurdnější odpověď je možná ta jediná správná..
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Přirozené příčiny jsou prvním románem ze série příběhů detektiva inspektora McLeana od Jamese Oswalda.Před šedesáti lety byla brutálně zavražděna mladá žena - vnitřní orgány jí byly vyňaty a tělo zohaveno. Dosud ležela v zazděné podzemní komoře.Pro edinburskou policii není šedesát let starý případ prioritní, ale detektiva inspektora McLeana pronásleduje rituální vražda mladé dívky i šest osobních předmětů pečlivě rozmístěných okolo těla.Edinburg zasáhne vlna křiklavých krvavých vražd - každá další je nápadně podobná té předchozí - a začíná se objevovat stále totéž jméno. Čím hlouběji se McLean noří do případu, tím častěji se musí ptát, kolik náhod se může sejít, a uvědomuje si, že ta nejabsurdnější odpověď je možná ta jediná správná..

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha