Základní MARC ISBD

Kleptoman / Karel Žilák

Od: Žilák, Karel, 1948- [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Brno : Jota, 2007Vydání: Vydání první.Popis: 256 stran ; 20 cm.ISBN: 978-80-7217-514-7.Předmětová hesla: česká prózaŽánr/Forma: české rományRozsah a obsah: Příběh začíná náhodným setkáním Slováka Peterka se sympatickou Evou, která je ovšem vdaná. Její manžel je lump a nikdo netuší, kde nyní žije. Velice pěkný vztah mají naopak Zdeněk a Martina, kteří oba slouží u policie a plánují společnou budoucnost. Na vojně se Zdeněk poznal s Eviným manželem Tondou, a tím se kruh uzavírá. Osudy pěti hlavních hrdinů se spojí a téměř detektivní zápletka začíná gradovat..
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé Dostupné

Příběh začíná náhodným setkáním Slováka Peterka se sympatickou Evou, která je ovšem vdaná. Její manžel je lump a nikdo netuší, kde nyní žije. Velice pěkný vztah mají naopak Zdeněk a Martina, kteří oba slouží u policie a plánují společnou budoucnost. Na vojně se Zdeněk poznal s Eviným manželem Tondou, a tím se kruh uzavírá. Osudy pěti hlavních hrdinů se spojí a téměř detektivní zápletka začíná gradovat..

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha