Základní MARC ISBD

Doktore, bacha na ženský! / Patrick Tylor ; z anglického originálu...přeložil Ladislav Šenkyřík. 5.

Od: Taylor, Patrick, 1941- [aut].
Přispěvatel(é): Šenkyřík, Ladislav [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Voznice Leda, 2012Vydání: 1. vydání.Popis: 479 stran.ISBN: 978-80-7335-304-9 :.Předmětová hesla: romány humoristické Anglie doktoři lékaři vesnické prostředí anglická literaturaRozsah a obsah: Patrick Taylor vás možná okouzlil už v předchozích knihách doktorské série, takže v měsečku Ballybucklebo jste jako doma a víte, že mladý doktor Barry Laverty a jeho zaměstnavatel, svérázný fingal O'Reilly, se tam společně potýkají s nemocemi, ale i s klepy a rozbroji mezi rázovitými obyvateli. Barry se zrovna dozvěděl, že jeho ambiciózní dívka Patricie ho odepsala. Musí se rozhodnout: Půjde za kariérou, aby Patricii neztratil, nebo zůstane v Ballybucklebo, které mu přirostlo k srdci?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro dospělé 820-311.5 (Prohlédnout regál) Dostupné

1. Doktore, fofrem jde o život!, 2. Doktore, teď to chce klid!, 3. Doktore, šťastný a veselý!, 4. Doktore, to byste se divil!, 5. Doktore, bacha na ženský!, 6. Doktore, ne tak zhurta!

Patrick Taylor vás možná okouzlil už v předchozích knihách doktorské série, takže v měsečku Ballybucklebo jste jako doma a víte, že mladý doktor Barry Laverty a jeho zaměstnavatel, svérázný fingal O'Reilly, se tam společně potýkají s nemocemi, ale i s klepy a rozbroji mezi rázovitými obyvateli. Barry se zrovna dozvěděl, že jeho ambiciózní dívka Patricie ho odepsala. Musí se rozhodnout: Půjde za kariérou, aby Patricii neztratil, nebo zůstane v Ballybucklebo, které mu přirostlo k srdci?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha