Základní MARC ISBD

Deník malého poseroutky 10 - Staré dobré časy = Staré dobré časy.10. / Kinney, Jeff, 1971- ; z anglického originálu "Diary of a Wimpy Kid: Old school" ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Kinney Jeff, 1971- [aut].
Přispěvatel(é): Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : CooBoo, 2016Vydání: 1. vydání.Popis: 317 stran : ilustrace (všechny druhy) ; 22 cm.ISBN: 978-80-7544-119-5.Předmětová hesla: pro děti od 10 let humorné příběhyRozsah a obsah: Zvládne Greg žít bez elektřiny? Možná je to fakt velké sousto i pro něj...Za starých časů se žilo líp. Nebo ne? Tohle je otázka, kterou si Greg Heffley klade, když se jeho město rozhodne dobrovolně odpojit od elektřiny. Moderní společnost má přece své výhody a Greg není stvořený pro staromódní život. Přijde na to, jak tohle celé zvládnout? Nebo je život jak ze staré školy pro kluka, jako je Greg, fakt už moc velké sousto?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Vypůjčeno 29.02.2020 200003694819

Zvládne Greg žít bez elektřiny? Možná je to fakt velké sousto i pro něj...Za starých časů se žilo líp. Nebo ne? Tohle je otázka, kterou si Greg Heffley klade, když se jeho město rozhodne dobrovolně odpojit od elektřiny. Moderní společnost má přece své výhody a Greg není stvořený pro staromódní život. Přijde na to, jak tohle celé zvládnout? Nebo je život jak ze staré školy pro kluka, jako je Greg, fakt už moc velké sousto?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha