Základní MARC ISBD

Deník malého poseroutky - Fakt smůla. 8. díl, Fakt smůla / [text a ilustrace] Jeff Kinney ; z anglického originálu ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Kinney Jeff, 1971- [aut].
Přispěvatel(é): Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : CooBoo, 2014Vydání: 1. vydání.Popis: 217 stran : ilustrace (všechny druhy) ; 21 cm.ISBN: 978-80-7447-559-7 :.Další název: Fakt smůla Další variantní název.Předmětová hesla: americká literatura pro děti humor příběhy o dětech deníky zápisky bublinkové písmoRozsah a obsah: Sedmá kniha série Deník malého poseroutky. Valentýnský večírek na Gregově škole převrátil jeho svět vzhůru nohama. Greg se ze všech sil snaží najít holku, se kterou by na něj šel, ale bojí se, že zůstane na ocet. Jeho nejlepší kamarád Rowley taky nemá růžové vyhlídky, ale to je chabá útěcha. Nečekanou souhrou náhod se to Gregovi nakonec podaří a páté kolo u vozu je Rowley. Ovšem toho večera se odehraje spousta věcí a nakonec není tak docela jisté, kdo vlastně bude mít štěstí v lásce.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Vypůjčeno 15.03.2020 200003694572

Číslo části ze hřbetu knihy

Původně vydáno: New York : Amulet, 2012

Vydáno ve společnosti Albatros Media

Částečně bublinkový text

Poznámka o autorovi

Sedmá kniha série Deník malého poseroutky. Valentýnský večírek na Gregově škole převrátil jeho svět vzhůru nohama. Greg se ze všech sil snaží najít holku, se kterou by na něj šel, ale bojí se, že zůstane na ocet. Jeho nejlepší kamarád Rowley taky nemá růžové vyhlídky, ale to je chabá útěcha. Nečekanou souhrou náhod se to Gregovi nakonec podaří a páté kolo u vozu je Rowley. Ovšem toho večera se odehraje spousta věcí a nakonec není tak docela jisté, kdo vlastně bude mít štěstí v lásce.

Pro všechny malé i velké poseroutky od 10 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha