Základní MARC ISBD

Deník malého poseroutky. Výlet za všechny peníze.. 9. / Jeff Kinney ; z anglického originálu Diary of a wimpy kid ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Kinney Jeff, 1971- [aut].
Přispěvatel(é): Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : CooBoo, 2015Vydání: 1. vydání.Popis: 217 stran : ilustrace (všechny druhy) ; 22 cm.ISBN: 978-80-7447-871-0 :.Další název: Výlet za všechny peníze Další variantní název.Předmětová hesla: humor | chlapci | literarura pro děti PoseroutkaŽánr/Forma: deníkyRozsah a obsah: Rodinný výlet, to by měla být veliká legrace. pokud samozřejmě nejste Heffleyovi. Cesta začala slibně, ale pak přišlo hned několik špatných odboček. Záchody na benzínce, vyšinutí racci, pomačkaný nárazník a prase na útěku - nic z toho úplně nesplňuje Gregovu představu o pěkně stráveném čase. Ale i ten sebehorší výlet se může proměnit v dobrodružství - a na tohle Heffleyovi fakt jen tak nezapomenou.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M / 2 (Prohlédnout regál) Vypůjčeno 16.02.2020 200003694573

Pro děti od 10 let

Rodinný výlet, to by měla být veliká legrace. pokud samozřejmě nejste Heffleyovi. Cesta začala slibně, ale pak přišlo hned několik špatných odboček. Záchody na benzínce, vyšinutí racci, pomačkaný nárazník a prase na útěku - nic z toho úplně nesplňuje Gregovu představu o pěkně stráveném čase. Ale i ten sebehorší výlet se může proměnit v dobrodružství - a na tohle Heffleyovi fakt jen tak nezapomenou.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha