Základní MARC ISBD

Letopisy Narnie. Princ Kaspian. 4, Princ Kaspian / C.S. Lewis ; ilustrovala Pauline Baynesová ; z anglického originálu ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Lewis, C. S. (Clive Staples), 1898-1963 [aut].
Přispěvatel(é): Baynes, Pauline, 1922- [ill] | Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Fragment, 2012Vydání: 2. vydání, třetí dotisk.Popis: 240 stran : ilustrace (všechny druhy) ; 18 cm.ISBN: 978-80-253-0346-7 :.Další název: Princ Kaspian Další variantní název.Předmětová hesla: anglická literatura fantasy pro dětiRozsah a obsah: Čtvrtý díl sedmidílné fantasy edice Letopisy Narnie. Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel - do Narnie! Magická síla navrátila sourozence Petra, Zuzanu, Edmunda a Lucii do Narnie, kterou ničí občanská válka. Zachránit ji může jen mladý princ Kaspian, ale potřebuje pomoc. Podaří se mu s podporou dětí a lva Aslana zachránit Narnii a vrátit jí dávno ztracené časy svobody a štěstí? Nenechte si ujít fantasy bestseller, který nadchl miliony čtenářů na celém světě.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M/3 (Prohlédnout regál) Dostupné

Název originálu: Prince Caspian

Čtvrtý díl sedmidílné fantasy edice Letopisy Narnie. Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel - do Narnie! Magická síla navrátila sourozence Petra, Zuzanu, Edmunda a Lucii do Narnie, kterou ničí občanská válka. Zachránit ji může jen mladý princ Kaspian, ale potřebuje pomoc. Podaří se mu s podporou dětí a lva Aslana zachránit Narnii a vrátit jí dávno ztracené časy svobody a štěstí? Nenechte si ujít fantasy bestseller, který nadchl miliony čtenářů na celém světě.

9 - 14 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha