Základní MARC ISBD

Letopisy Narnie. Kůň a jeho chlapec. 3, Kůň a jeho chlapec / C.S. Lewis ; ilustrovala Pauline Baynesová ; z anglického originálu ... přeložila Veronika Volhejnová : Kůň a jeho chlapec

Od: Lewis, C. S. (Clive Staples), 1898-1963 [aut].
Přispěvatel(é): Baynes, Pauline, 1922- [ill] | Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Fragment, 2012Vydání: 2. vydání, třetí dotisk.Popis: 230 stran : ilustrace (všechny druhy) ; 18 cm.ISBN: 978-80-253-0348-1 :.Další název: Kůň a jeho chlapec Další variantní název.Předmětová hesla: anglická literatura fantasy pro dětiRozsah a obsah: Třetí díl sedmidílné fantasy edice Letopisy Narnie. Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Vydejte se společně s malých chlapcem Šastou a jeho mluvícím koněm do Narnie, cestu plnou záhad, nebezpečí, intrik a strachu. Podaří se Šastovi najít vytouženou Narnii a rozluštit záhadu vlastního původu? Dokáže odvrátit nebezpečí, které Narnii hrozí?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód
Knihy Knihy Častolovice
Beletrie pro mládež M/3 (Prohlédnout regál) Dostupné 200003694322

Název originálu: The horse and his boy

Třetí díl sedmidílné fantasy edice Letopisy Narnie. Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Vydejte se společně s malých chlapcem Šastou a jeho mluvícím koněm do Narnie, cestu plnou záhad, nebezpečí, intrik a strachu. Podaří se Šastovi najít vytouženou Narnii a rozluštit záhadu vlastního původu? Dokáže odvrátit nebezpečí, které Narnii hrozí?

9 - 14 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha