Základní MARC ISBD

Letopisy Narnie. Lev, čarodějnice a skříň. 2, Lev, čarodějnice a skříň / C.S. Lewis ; ilustrovala Pauline Baynesová ; z anglického originálu ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Lewis, C. S. (Clive Staples), 1898-1963 [aut].
Přispěvatel(é): Baynes, Pauline, 1922- [ill] | Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: TextTextEdice: Letopisy Narnie: Vydavatel: Praha : Fragment, 2012Vydání: 2. vydání, třetí dotisk.Popis: 200 stran : ilustrace (všechny druhy).ISBN: 978-80-253-0345-0 :.Další název: Lev, čarodějnice a skříň Další variantní název.Předmětová hesla: sci-fiRozsah a obsah: Druhý díl sedmidílné fantasy edice Letopisy Narnie. Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel - do Narnie! Sledujte příběh sourozenců Petra, Zuzany, Edmunda a Lucie v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí, zakletých Bílou čarodějnicí. Dokážou s pomocí moudrého a zároveň strašlivého lva Aslana zlomit její temnou nadvládu? Nenechte si ujít fantasy bestseller, který nadchl miliony čtenářů po celém světě.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)

Název originálu: The lion, the witch and the wardrobe

1. dotisk

Druhý díl sedmidílné fantasy edice Letopisy Narnie. Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel - do Narnie! Sledujte příběh sourozenců Petra, Zuzany, Edmunda a Lucie v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí, zakletých Bílou čarodějnicí. Dokážou s pomocí moudrého a zároveň strašlivého lva Aslana zlomit její temnou nadvládu? Nenechte si ujít fantasy bestseller, který nadchl miliony čtenářů po celém světě.

9 - 14 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha