Základní MARC ISBD

Deník malého poseroutky. Zápisky Grega Heffleyho 1.. 1. / Jeff Kinney ; z anglického originálu ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Kinney Jeff, 1971- [aut].
Přispěvatel(é): Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Albatros, 2009 dotiskVydání: 1. vydání.Popis: 218 stran : ilustrace (všechny druhy).ISBN: 978-80-00-02225-3 :.Další název: Zápisky Grega Heffleyho Další variantní název | Rodrick je king Další variantní název | Poslední kapka Další variantní název | Psí život Další variantní název.Předmětová hesla: deníky zápisky chlapci humor americká literaturaRozsah a obsah: Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na víceletém gymplu, kde malí poseroutkové, jako je on, naráží každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mamky. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké "milý deníčku" tohle a "milý deníčku" támhleto. Navíc tohle vlastně není deník, to jsou ZÁPISKY. Greg si prostě zapisuje a čmárá obrázky ke všemu, co se kolem něj děje.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód
Knihy Knihy Častolovice
Dětské
Beletrie pro mládež M/2 (Prohlédnout regál) Dostupné 200003693411

Obálkový podnázev: román v obrázkách

Popsáno podle dotisku, rok původního vyd. neuveden

Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na víceletém gymplu, kde malí poseroutkové, jako je on, naráží každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mamky. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké "milý deníčku" tohle a "milý deníčku" támhleto. Navíc tohle vlastně není deník, to jsou ZÁPISKY. Greg si prostě zapisuje a čmárá obrázky ke všemu, co se kolem něj děje.

Pro všechny malé i velké poseroutky od 10 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha